Groepsindeling

groep 1-2A  Twanneke Hennekens / Marion Vogelaars (do-vr) Lokaal groen 1
groep 1-2B Annemarie Mooijman / Linda Zuidema (di) Lokaal groen 2
groep 1-2C Irene van Cleef / Linda Zuidema (ma) Lokaal groen 3
groep 1-2D Cynthia Cornet / Tamara Bronswijk (ma) Lokaal groen 4
groep 1-2E Maaike Uittenbogaard / Kitty Nijssen (do-vr) Lokaal groen 5
groep 1-2F Kristi Specken / Rosanne Versteden (do-vr) Lokaal groen 6
groep 1-2G Patricia Kapteijn / Celeste Geertsma (vr) Lokaal groen 7
groep 1-2H Saskia Mokkenstorm / Tamara Bronswijk (wo) Lokaal groen 8
groep 1-2I Monica de Bruijn Lokaal oranje 1
groep 3A  Kristel Sluiter / Desirée Pont (do-vr) Lokaal oranje 2
groep 3B Dexter Hauwert * Lokaal oranje 3
groep 3C Renate Zwanenburg Lokaal oranje 4
groep 3D Suzanne Frambach Lokaal oranje 5
groep 4A Marijke van Leeuwen / Laura van der Linden (wo-do-vr)
zwangerschapsverlof tot herfstvakantie
Bram Bartelts (wo-do-vr)
Lokaal oranje 6
groep 4B Diana Wallaart (ma-di-vr) / Mandy Over (wo-do-vr)
zwangerschapsverlof vanaf 4 september
Brenda Huijsman (wo-do)
Lokaal oranje 7
groep 4C Leanda van den Berg Lokaal oranje 8
groep 4D Susan Bouwmeester Lokaal oranje 9
groep 5A  Leon Baaij / Yolanda Bonthond (ma) Lokaal oranje 10
groep 5B Odette van Hartingsveldt Lokaal oranje 11
groep 5C Roswitha de Boer Lokaal grijs 5
groep 5D Simone Bremen / José op het Veld (vr) Lokaal oranje 12
groep 6A Tine Labruyere / Anita van Veen (do-vr) Lokaal grijs 4
groep 6B

Dennis Veugelers / José op het Veld (di)

Lokaal grijs 3

groep 6C Angela van Es
verlof tot 1 oktober Anne Velders
Yolanda Bonthond (di)
Lokaal grijs 2
groep 6D Joyce Westerling / Marloes van Bohemen (do-vr) Lokaal grijs 1
groep 7A Ellen van der Laaken / Edwin Laman (do-vr) Schoolwoningen 1
groep 7B

Harriet Francois / Mariëlle van de Water (vr)
zwangerschapsverlof vanaf 24 sept Etiënne Vingerhoed

Schoolwoningen 2
groep 7C

Hetty Barreveld / Karen van der Kley (do-vr)

Schoolwoningen 4
groep 8A

Hannie Meiland / Esther Uittenhout (do-vr)

Schoolwoningen 5
groep 8B José Olsthoorn / Ivonne Keepers (vr) Schoolwoningen 6
groep 8C

Ilse Mooijman / Francine Oldenhof (wo-do-vr)

Schoolwoningen 7
groep 8D Johan Stijnen Schoolwoningen 8
plusklas MB Karen vd Kley Schoolwoningen 2
plusklas BB Hettty Barreveld-bovenbouw (vr) Schoolwoningen 2
Gym Sander van Weerlee (ma-wo-do-vr) Gymzaal
Gym Dennis Veugelers (di) Gymzaal

 

 

Joke Verberg: intern begeleider groep 1, 2 en 3 di-wo-do
Bea Moleveld: intern begeleider groep 4, 5 en 6 di-wo-do-vr
Marielle van de Water*: intern begeleider groep 7 en 8 di-do

Jenske Vermeulen: individuele leerlingbegeleider ma-di-vr
Mans Slats: individuele leerlingbegeleider ma-di-do
Tamara Bronswijk: teamleider onderbouw di-do
Cees van Eeden: teamleider middenbouw ma-di-do
Ivonne Keepers: teamleider bovenbouw di-wo-do
Monica Tolenaar: directeur ma t/m vr.ochtend

    *Neemt zwangerschaps-of ouderschapsverlof op.

Agenda

25 november Juf Marloes jarig
26 november Juf Laura jarig
27 november Juf Annemarie jarig
28 november Juf Susan jarig
Schoolwebsite door SchouderCom
Loading...